GolfCzech.cz | Testy, recenze, golfové vybavení | Jak na golf - zábavný průvodce pro hráče i fanoušky

Jak na golf - zábavný průvodce pro hráče i fanoušky

Hodnocení serveru: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 4.6/5
Hodnocení hráčů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Doporučená cena: 199,- CZK


výrobek je možno koupit zde

Příručka z pera zkušeného golfisty Leoše Kopeckého, praktická a zároveň psaná s humorem a nadsázkou, je určena všem zájemcům o tento krásný sport.

Leoš je zajímavý člověk, kterého si osobně vážím a mohu považovat za přítele. V českém golfu se pohybuje déle, než mně je let a tudíž mi bylo ctí, získat od něho podepsanou knihu pro potřeby recenze pro naše čtenáře.

Kniha o ca 100 stánkách, plná fotografií a ilustrací, je rozdělena do tří částí - první je soubor fejetonů, který vycházel v renomovaném českém goflovém časopise a druhá část pak přináší jeho pohled na některá česká hřiště, jakožto ochutnávka a rukověť golfisty pro jejich zdařilé odehrání. Třetí část je pak slovník nejfrekventovanějších golfových termínů. Krásné ilustrace pak jsou od Roswithy Kammerl.

Takže proč hrát golf? Protože je to jeden z nejstarších, nejrozšířenějších a z nejzdravějších sportů na světě. Je to jediný sport pro tělo i pro duši. Prospívá svalům i mozku. Je kultivovaný, krásný a elegantní. Je plný napětí a překvapení. Je pro každého, kdo je připraven jej hrát. Je to golf!

A proč si koupit tuto knížku? Protože vás pobaví, osvěží na duchu a možná i naláká k tomu, abyste se na tuto hru podívali trochu jinak. S nadhledem, tak ja to umí jen Leoš. Díky za ni, Leoši!

Recenzováno: 22.6.2014

Autor: Jan Edlman, redaktor serveru

Hodnocení recenze čtenáři:

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Uložte si do záložek na:

Pošli tuto stránku kamarádovi e-mailem! Google Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites

Další recenze

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář